bekleyiniz
Yorguçpaşa Apart Otel
Vizyon

Vizyon

       Kalite yönetimi felsefesi ile otel sektöründe konumunu daha ileriye taşımak hizmet kapasitesini daha ileriye taşımak otel sakinlerimizin memnuniyetini en üst düzeyde karşılamak ve kendi sektörümüzde öncü firmalar arasında yer almak. Vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşı, kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir.

       Bu temel etrafında Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir.

       Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, Amasya bölgesininin lider konaklama tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir. Türkiye'de ve Uluslararası düzeyde bilinen ve tercih edilen bir otel markası olma tutkkusuyla, yüksek kalite standartlarında hizmet ürettiğimiz Studyo evler ve Apart otellerimizle hedeflediğimiz pazarda hakkettiğimiz payı alırken; ülkemizin parlayan yıldızı turizm sektörünün daha da iyileştirilmesi amaçlı güdülen yerel ve ulusal tüm politikaların destekçisi olmak.

SqlHelper
İletişime Geçin
Telefon Numaramız: 0(358) 218 3222 + GSM:+05433585405
eposta: yorgucpasa@hotmail.com
Hatuniye Mahallesi Derya Sokak NO:11-13
Galeri
              
© 2015 Yorgucpasa, All Rights Reserved YILDIZ Web Tasarım
×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Yörgüçpaşa Apart Size Nasıl Yardımcı olabilirim?

Konuşma Başlat